ماژول فروشگاه ساز بی‌تو‌سی‌فا

در صورت نیاز می توانید با سفارش افزونه فروشگاه ساز B2CFA  امکانات فروشگاه خود ارتقا دهید.

ماژول فروشگاه ساز

کنترل محصولی پیشرفته - APC

با فعال سازی این ماژول، می توان موجودی و تاریخ انقضای کالا های تند مصرف را به طور دقیق کنترل نمود. مدیر فروشگاه با تنظیم حداقل موجودی و تاریخ انقضا برای هر بارکد محصول، هشدار های مناسب را در زمان های مشخص دریافت می کند. در این ماژول کاربردی می توان در تامین موجودی هر محصول، بارکد و تاریخ انقضای آن را تنظیم کرد، می توان در هنگام تعریف محصولات نقطه حداقل موجودی را مشخص کرد و به ازای هر دسته کالایی تنظیمات هشدار تاریخ انقضای مصرف را انجام داد.

بخش بندی بازار و مشتریان

بخش بندی بازار و مشتریان - MS

با استفاده از این ماژول، می توان با مشارکت فروشگاه های سطح شهر یک شبکه ی انبار دیجیتال با گستره ای از کالاهای متنوع راه اندازی کرد و عرضه محصولات را متناسب با علایق و نیازهای مشتریان هر شهر یا منطقه هدفمند نمود. می توان هر فروشگاه را به عنوان یک انبار تعریف کرد و مناطق شهری تحت پوشش هر انبار را تنظیم نمود، بدین ترتیب با توجه به شهر یا منطقه هر کاربر، محصولات و موجودی انبارهایی که موقعیت مشتری را پوشش می دهند در فروشگاه آنلاین نمایش داده می شود. امکانات این ماژول کاربردی عبارتند از: تعریف استان، شهر و منطقه و محله ، تعریف انبارهای مختلف ، تخصیص مناطق تحت پوشش هر انبار ، کنترل موجودی محصولات هر انبار ، امکان تنظیم فیلتر مناطق تحت پوشش انبار.

اطلاع از موجودی

اطلاع از موجودی - PAC

با فعال سازی این ماژول، در صورتی که محصول مورد نظر مشتری، موجودی نداشته باشد، مشتری می تواند انتخاب کند
که به صورت ایمیل یا پیامک یا هر دو، در زمان موجود شدن محصول اطلاع داده شود.

در فروشگاه، گاهی محصولی مورد نظر مشتری می باشد که در حال حاضر موجودی ندارد، با این ماژول مشتری می تواند اطلاع از موجودی محصول را فعال کند و در هر زمان که در سایت قابل سفارش می شود، به صورت ایمیل و پیامک به مشتری اطلاع داده شود تا بتواند خرید خود را انجام دهد.

اپلیکیشن مدیریت فروشگاه

اپلیکیشن مدیریت فروشگاه

مدیر فروشگاه و یا اپراتورها می توانند به سادگی و با سرعت بالاتر، عملیات اصلی مدیریتی فروشگاه آنلاین را در اپلیکیشن اندرویدی مدیریت فروشگاه انجام دهند. به راحتی می توانند از کالا های فروشگاه عکس بگیرند و به محصولات فروشگاه اضافه نمایند و همزمان با ثبت سفارش توسط مشتری، با ظاهر شدن نوتیفیکیشن (اعلان) بر روی گوشی و اپلیکیشن، به سرعت می توان سفارشات جدید را کنترل نمود. مدیریت بخش های مشتریان، سفارشات، محصولات و صندوق پیام را می توان از طریق این اپلیکیشن انجام داد و همچنین گزارشات تجمعی سفارشات، آمار بازدید و تراکنش درگاه ها قابل مشاهده است.

اپلیکیشن کاربر پیـک

اپلیکیشن کاربر پیـک

با استفاده کاربران پیک فروشگاه از این اپلیکیشن، فرایند ارسال و تحویل سفارشات به مشتری، سریعتر، با دقت بیشتر و مطمئن تر انجام میگردد. در این اپلیکیشن، کاربران پیک با دریافت نوتیفیکیشن (اعلان) بر روی گوشی، سریعا از وظایف ارجاعی به خود و جزئیات سفر مطلع شده و با مسیریابی دقیق می توانند مرسوله را سریعتر به آدرس مشتری برسانند.

امکانات: 1- مشاهده لیست وظایف ارجاع شده 2- مشاهده و مدیریت سفرها 3- تنظیم وضعیت پیک (در دسترس، خارج از دسترس) 4- نمایش موقعیت خودرو و مسیریابی موقعیت مشتری بر روی نقشه 5- تنظیم وضعیت تحویل سفارش 6- ارسال و دریافت پیام به مدیر فروشگاه.

فروش اقساطی

ماژول فروش اقساطی

با استفاده از این افزونه می توان طرح ها و برنامه های اقساطی مختلف را با هدف افزایش فروش محصولات، تعریف و مدیریت نمود. روال کار به این شکل است که مشتری در هنگام ثبت سفارش، گزینه های مبلغ پیش پرداخت و تعداد اقساط رو تعیین میکند و سیستم بطور اتوماتیک محاسبات را انجام داده و اطلاعات مبلغ پیش پرداخت، مبلغ نهایی و مبلغ اقساط را به کاربر نمایش می دهد تا مشتری با پرداخت پیش پرداخت، سفارش را ثبت نماید. برخی از امکانات مدیر سیستم در این افزونه عبارتند از: امکان تنظیم شرایط اقساط برای هر محصول (حداکثر تعداد اقساط، درصد کارمزد ماهانه، درصد پیش پرداخت)، مشاهده و ارجاع سفارشات اقساطی به اپراتور اعتباری جهت پیگیری تکمیل مدارک و تعیین وضعیت سفارش، امکان ارسال لینک پرداخت اقساط به مشتری، مشاهده و پیگیری مدارک ارسالی و نواقص پرونده های خرید اقساطی، مشاهده سوابق خرید مشتری. 

ارسال پست به اینستاگرام

ارسال پست به اینستاگرام

با استفاده از این افزونه مدیر فروشگاه می تواند از طریق پنل مدیریتی، محصولات فروشگاه را به اکانت اینستاگرام فروشگاه، با تصویر و متن دلخواه پست نماید.

اینستاگرام یک شبکه اجتماعی است که در آن اشتراک عکس و فیلم صورت می گیرد. هر ماه تعداد 1.1 میلیارد نفر از اینستاگرام استفاده می کنند. پس می توان گفت بستر مناسبی برا ی فروشندگان فراهم شده است تا بتوانند محصولات خود را به سادگی و در کوتاه ترین زمان در اختیار عموم افراد قرار دهند. از این رو افزونه اینستاگرام در پنل مدیریتی بی‌تو‌سی‌فا ایجاد گردید تا مدیران فروشگاه بتوانند به راحتی و به سرعت، اطلاعات مربوط به محصولات خود را در اینستاگرام پست کنند.

انبارگردانی و مدیریت انبار

با این افزونه ی کاربردی، میتوانید اپراتورهای انباردار و انبارهای خود را به راحتی مدیریت کنید و موجودی محصولاتتان را به صورت دقیق کنترل نمایید. می توانید گردش ورودی و خروجی های هر انبار را با رسیدها و حواله های صادر شده مطابقت دهید، از صحت موجودی کالاها مطمئن شوید و کنترل موجودی نمایید. امکانات کلی این افزونه عبارتند از: تعریف اپراتور انباردار برای هر انبار، صدور حواله خودکار در ثبت سفارشات، امکان ثبت رسید و حواله توسط انباردار، گزارش گردش ورودی و خروجی کالا ها و انبارها.

امکانات: 1- مدیریت و کنترل موجودی و جایگاه کالا ها در انبار 2- تعریف یک یا چند اپراتور انباردار برای هر انبار در فروشگاه 3- امکان لاگین اپراتور انباردار به پنل خود و ثبت رسید و حواله 4- ثبت رسید و حواله برای انبارها و سفارشات 5- صدور حواله های خروج از انبار به ازای محصولات موجود در هر سفارش تایید شده به صورت سیستمی 6- مشاهده رسیدها و حواله هایی که موجب افزایش و کاهش موجودی محصول میشوند در تاریخچه موجودی محصول.

پلاگین اختصاصی

سفارش پلاگین فروشگاه ساز بی تو سی فا به صورت اختصاصی

در صورت نیاز میتوانید پلاگین مورد نیاز خود را سفارش دهید تا به صورت اختصاصی برای فروشگاه شما پیاده سازی شود. جهت سفارش با پشتیبانی بی تو سی فا در تماس باشید.