خدمات تولید محتوا

خدمات تولید محتوا بی تو سی فا شامل  ساخت تیزر، موشن، طراحی پست و استوری. کلیه طراحی ها با سلیقه مشتری انجام شده و تایید کارفرما الزامی است.

تدوین تیزر: تا 25 دقیقه

موشن گرافیک: 2 دقیقه

پست و استوری: تا 12 طراحی

۲,۵۰۰,۰۰۰ تومان / ماهانه

خدمات سئو سایت

چرا خدمات تولید محتوا؟

تولید محتوا برای کسب و کار از جنبه های مختلفی حائز اهمیت است. در وحله اول محتوای درست و کاربردی باعث اطمینان کاربران به کسب و کار شما می شود. وقتی افراد در سایت یا شبکه های اجتماعی با محتوای کاربردی که توسط شما منتشر شده مواجه می شود، شما را به عنوان مرجع و متخصص حوزه کاریتان خواهد شناخت و اطمینان بیشتری به برند شما خواهد داشت.

از مزایای دیگر تولید محتوا یا بازاریابی محتوا قیمت ارزان و به صرفه آن است. حتما از هزینه های سنگین انواع مختلف تبلیغات اطلاع دارید. با این حال میتوانید با هزینه به صرفه محتوا های مناسب و کاربری تولید کنید و با استفاده از آن نتایج باورنکردنی بگیرید!

مواردی که گفته شد تنها مزایای تولید محتوا نیستند و درباره اهمیت این موضوع می توان ساعت ها صحبت کرد! یکی دیگر از بهترین مزایای تولید محتوا تاثیر مستقیم و قابل توجه بر بهبود سئوی سایت است.

هرچه محتوای با کیفیت تر و به روز تر در سایت شما منتشر شود، احتمال نمایش موضوعاتی که به آن پرداخته اید در نتایج اول گوگل بیشتر می شود. و به این شکل تولید محتوا می تواند با کمترین هزینه موجب افزایش فروش سایت شما شود.

آژانس دیجیتال مارکتینگ بی تو سی فا برای سهولت و کاهش زمان تولید محتوا برای کسب و کار ها، خدمات تولید محتوای اختصاصی را توسط تیم متخصص خود ارائه می کند.

با سفارش تولید محتوا در بی تو سی فا با کمترین هزینه و در کمترین زمان ممکن محتوای اختصاصی خود را در حوزه تخصصی خود دریافت کنید.