خدمات پشتیبانی مشتریان

خدمات پشتیبانی مشتریان بی تو سی فا شامل پاسخگویی مشتریان، پشتیبانی و صدور فاکتور و کلیه کاری هایی که نیاز به تعامل با مشتریان دارد.

  • صدرو و ارسال فاکتور: تا 60 فاکتور در ماه
  • پاسخگویی به پیام ها: تا 200 مشتری در ماه
  • پاسخگویی تلفن: تا 90 تماس در ماه

۲,۵۰۰,۰۰۰ تومان / ماهانه

خدمات پشتیبانی مشتریان

چرا خدمات پشتیبانی مشتریان؟

پشتیبانی یکی از چالش های همیشگی کسب و کار ها بوده که زمان زیادی هم از نیرو های یک مجموعه میگیرد. کار هایی مانند پاسخ به سوالات قبل از خرید مشتریان، پاسخ به سوالات و پشتیبانی بعد از خرید مشتریان، پاسخ به سوالات عمومی، صدور پیش فاکتور و فاکتور برای مشتریان جدید و …

یک تیم پشتیبانی حرفه ای همه نیازهای شما را براورده می کند تا از بروز مشکلات احتمالی در امان باشید. این پشتیبانی می تواند توسط مدیر سایت انجام شود یا می توانید خدمات پشتیبانی خود را به یک تیم کاربلد و حرفه ای واگذار کنید.

با توجه به اینکه انجام این امور بخش بزرگی از فعالیت های یک کسب و کار محسوب می شود و انجام درست و به موقع آن تاثیر زیادی روی رضایت مشتریان و در نتیجه افزایش تعامل و افزایش فروش دارد، آژانس دیجیتال مارکتینگ بی تو سی فا تصمیم به ارائه این خدمات گرفت.

بی تو سی فا قصد دارد تا با انجام با کیفیت این خدمات در کمترین زمان ممکن، به کسب و کار های ایرانی کمک کند تا بهترین تعامل را با مشتریان خود داشته باشند و با برون سپاری این امور تمرکز خود را بر روی کیفیت ارائه محصول یا خدمات خود کنند.