خدمات طراحی گرافیک

خدمات طراحی گرافیک در انواع زمینه ها شامل طراحی بنر های تبلیغاتی، تراکت، کاتالوگ و… به صورت کاملا استاندارد و با رعایت اصول برندینگ توسط تیم طراحی بی تو سی فا.

خدمات طراحی گرافیک

درباره خدمات طراحی گرافیک

یکی از راه های توجه به برند و کسب کار شما طراحی گرافیک حرفه ای است که باعث دیده شدن برند و کسب وکار شما بین هزاران  کار مشابه در بازار بزرگ اینترنت می باشد.

طراحی گرافیک یکی از روش های خلاقانه ترکیب هنر و تکنولوژی است که هدف اصلی آن انتقال حس خوب و پیام به مخاطب یا مشتری مورد نظر است.

 

چرا گرافیک؟!

طبق آخرین تحقیقات انجام شده در این باره یکی از دلایل خریدکردن محصول یا خدمات تجربه احساسی بهتر در درون خود است.

به زبانی ساده تر دلیل همه خرید کردن ها و هزینه هایی که برای زیستن پرداخت می کنیم که حتی گاهی از خیلی هزینه های ضروری می گذریم که آن محصول یا خدمات را تهیه کنیم که به لذت آن احساس دست یابیم در واقع منشا همه ی این رفتارهای ما از احساسات می آید، در بیشتر مواقع ما از روی نیاز چیزی را نمی خریم بلکه صرفا برای احساسات مان آن محصول را تهیه می کنیم.

یعنی احساسات ما تصمیم می گیرند که چیزی را خریداری کنیم.

حالا با توجه به توضیحات فوق باید متوجه آن باشیم که با تبلیغات ومعرفی کسب وکار خود چه احساسی در مخاطب خود ایجاد می کنیم.

باید از خود بپرسیم که آیا با طراحی این نوع تبلیغ یا معرفی کسب وکار خود می توانیم روی احساس مخاطب تاثیری بگذاریم که منجر به خرید شود یا خبر.


چطور گرافیک خوبی داشته باشیم؟!

 

بنابراین نتیجه می گیریم که طراحی گرافیگ در بازار امروز بسیار حائز اهمیت تر از چیزی است که تصور می کنیم.پس باید استاندارد های لازم را رعایت کینم.

طراحی اصولی و استاندارد بخش های مختلف یک کسب و کار آنلاین، قطعا حس اعتماد و اطمینان بیشتری به مخاطبین شما القا می کند.

برای طراحی عناصر مختلف بصری کسب و کار خود می توانید از خدمات طراحی گرافیک بی تو سی فا استفاده کنید، تا علاوه بر صرفه جویی در زمان، یک طراحی اصولی و استاندارد برای کسب و کار خود داشته باشید.

تیم طراحی گرافیک بی تو سی فا با توجه به داشتن اطلاعات فوق و بینش در این زمینه می تواند مشاور خوبی برای کسب وکار شما باشد.

با توجه به نیاز خود می توانید با پشتیبانی ما در ارتباط باشید و سفارش طراحی گرافیک خود را به بی تو سی فا بسپارید.

بسته به به نوع طراحی و نیاز شما تعرفه خدمات طراحی گرافیک متفاوت است و تیم پشتیبانی ما بعد از بررسی سفارش شما تعرفه نهایی طراحی مورد نظر را به شما اعلام خواهند کرد.