خدمات سئو سایت

خدمات بهینه سازی سایت برای موتور های جستجو به صورت حرفه ای و تخصصی با استفاده از جدید ترین تکنیک های سئو.

مقاله نویسی:  تا 4 مقاله

سئو ساختار: به صورت کامل

سئو محتوا: طبق اولویت

۳,۰۰۰,۰۰۰ تومان / ماهانه

خدمات سئو سایت

اهمیت سئو سایت (بهینه سازی موتور های جستجو)

سئو یا SEO مخفف Search Engine Optimization به معنی بهینه سازی موتور های جستجو است و شامل کلیه کارهایی می شود که باعث افزایش رتبه شما در گوگل و سایر موتور های جستجو می شود.

با این توضیح کوتاه که احتمالا پیش از این هم درباره آن شنیده بودید اهمیت سئو سایت مشخص می شود. با افزایش رتبه شما در گوگل و نمایش سایت شما در نتیجه های اول جستجو، بدون نیاز به تبلیغات و هزینه های سنگین، کاربران زیادی وارد سایت شما خواهند شد که بدون شک تعدادی از آن ها تبدیل به مشتریان کسب و کار شما می شوند.

اگر نگاهی سطحی به آمار جستجوی کلمه های مختلف در گوگل بیندازید خواهید دید که کلمات مرتبط به کسب و کار شما ماهانه ده ها هزار بار توسط افراد مختلف در گوگل جستجو می شود. سوال اصلی این است که از این تعداد کاربر چه تعدادی سهم شما است؟

بی تو سی فا با تکیه بر تجربه و دانش متخصصین خود، خدمات سئو را برای صاحبین سایت و فروشگاه های آنلاین به صورت تخصصی ارائه میکند و در این خدمات کلیه کار ها و تکنیک های لازم برای کسب نتایج ایده آل برای سایت شما را مدیریت و پیاده سازی می کند.

چرا سئو ؟!

اولین اقدامی که بعد از راه اندازی سایت لازم است که انجام دهیم سئو سایت و بهینه سازی آن است.

 به عبارتی ساده تر وقتی کاربری در گوگل موضوعی( محصول یا خدمات) را سرچ می کند حالا اگر این موضوع در سایت شما وجود داشته باشد گوگل به ترتیب یک سری صفحه سایت ها را نشان کاربر می دهد برای اینکه سایت شما دراین لیست جز رتبه های اول باشد باید روی سئو آن حرفه ای کار کنید که سایت شما جز رتبه های اول گوگل باشد می توانید تصور کنید که اگر این اتفاق بیفتد و رتبه سایت شما جز رتبه های اول باشد چه حجمی از بازدید و کاربران را به  سایت خود انتقال داده اید بدون آنکه هزینه ای سنگینی برای تبلیغات یا … پرداخت کنید.

بنابراین با توضیحات  فوق متوجه شدیم که سئو اصلا به چه معنا است و چه مزیت هایی دارد و کار کردن اصولی روی آن چه نتایج فوق العاده ای می تواند به همراه داشته باشد.

مزیت های استفاده از سئو

 1 – کم هزینه بودن سئو

2 – با استفاده از سئو سایت شما همیشه به روز خواهدبود

3 – سئو محدودیت زمانی ندارد و بیست وچهارساعته است

4 – ایجاد اعتماد و اعتبار

5 – افزایش فالور های شبکه های مجازی

6 – افزایش ترافیک وبلاگ 

7 – بهبود نرخ کلیک وبسایت

8 – بهبود ایمنی و امنیت وبسایت 

9 – بهبود سرعت وبسایت

10 – دسترسی به مخاطب هدف سایت شما

 

مزیت های سئو قابل شمارش نیست !

مزیت های سئو پایان ندارد، توضیحات بالا خلاصه ای از مزیت های آن بود که هر کدام از این گزینه های توضیحات جامعی نیز دارد.

 سئو در بازاریابی هوشمندانه ترین سرمایه گذاری است.سئو برای تجارت شما یک سرمایه دائمی است.

اگر می خواهید در یک کمپینی که باعث ترافیک بیشتر در سایت و فروش و معرفی به مخاطب هدف شما و… شرکت کنید بدون اینکه هزینه ای هنگفت برای تبلیغات یا شبکه سازی پرداخت کنید می توانید در کمپین سئو سایت شرکت کنید.